Jak wygląda proces naprawy w naszej firmie?

Modele typu AIR MAX zawsze naprawiamy parami tak aby amortyzacja, gramatura, odcienie poduszek i komfort chodzenia był taki sam po obu stronach. Główną misją naprawy jest uniknięcie ponownego uszkodzenia poduszki !

Proces naprawy rozpoczyna się od starannego oceny stanu poduszki Air w Twoich butach. Jeśli stwierdzamy, że poduszka jest nadal funkcjonalna, ale wymaga wzmocnienia, przystępujemy do wypełnienia jej odpowiednią mieszanką. Ta mieszanka, działająca na zasadzie systemu naprawczego, jest precyzyjnie aplikowana do wnętrza poduszki, zapewniając jej dodatkową amortyzację i przywracając pełną funkcjonalność.

Ważne jest jednak zrozumienie, że ten proces jest nieodwracalny. Po zastosowaniu mieszanki polimerowej, nie ma możliwości przywrócenia oryginalnego stanu poduszki Air. W przypadku zgody klienta na naprawę, akceptuje on nieodwracalną ingerencję w swój towar.

Jako firma działająca w Polsce, przestrzegamy aktualnych przepisów prawnych dotyczących naprawy obuwia. Klient musi wyrazić pisemną zgodę na przeprowadzenie nieodwracalnej naprawy, abyśmy mogli przystąpić do procesu wypełnienia poduszki Air mieszanką polimerową.

Nasz doświadczony zespół zadba o to, aby proces naprawy był przeprowadzony starannie i profesjonalnie, zapewniając optymalne rezultaty. Po naprawie Twoje buty będą ponownie komfortowe i zapewnią odpowiednią amortyzację podczas użytkowania.

Dodatkowo, należy pamiętać, że waga obuwia może ulec zmianie w wyniku wypełnienia poduszki Air mieszanką polimerową. Proces naprawy, który polega na dodaniu dodatkowego materiału do poduszki, może wpływać na całkowitą masę butów.

Waga obuwia może różnić się nieznacznie po naprawie w zależności od ilości i rodzaju zastosowanej mieszanki polimerowej. Należy być świadomym, że w niektórych przypadkach waga butów może być znacznie większa niż przed naprawą. Jest to naturalna konsekwencja wypełnienia poduszki Air, które ma na celu przywrócenie optymalnej funkcjonalności amortyzacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tego procesu naprawy, nasz personel jest gotów udzielić wszelkich informacji, abyś mógł podjąć świadomą decyzję przed przystąpieniem do naprawy swoich butów.

Obuwie z dziurami większymi niż 0,5cm lub rozciętymi/rozklejonymi poduszkami AIR są ryzykowne do naprawy oraz jest małe prawdopodobieństwo powodzenia tego procesu. 
Jeśli klient jest świadom dziury w obuwiu i decyduje się je wysłać na Nasz adres wówczas taka naprawa nie podlega reklamacji.

Interesuje Cie naprawa? Zostaw swoje dane w formularzu!